Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100036 Library:100136 in /home/healthprog/domains/amberabc.com/public_html/system/database/mysqliz.php on line 6
AMBER-X

Populiariausios

AMBER-X istorija

"Pirmus rašytinius spausdintinius šaltinius apie pakabinamu diržų treniruotes aptinkame dar XIXa. (1866m.) knygoje ; "Athletic Sports for Boys: A repository of Graceful Recreations for Youth" (Dick & Fitzgerald) 1866.

Toliau vystymasis dėl pasaulinių karų nebuvo didelis, nes žmonija išgyveno kitas aktualijas nei rūpintis sveikata tiesiogiai bei dalintis patirtimi tarp nacijų ir formuoti sveikatos priežiūros kultūrą.

XXa. pabaigoje norvegų kompanija RedCord pradėjo taikyti reabilitacijos tikslais. Pasiekta tikrai gerų rezultatų, tik daugumai variantų reikalingi apmokymo kursai, pakabinimas reikalavimai ir nelabai lengva naudoti įprastame gyvenime. Taipogi kaina yra norvegiška ir daugumai per brangu.

Sekantis žingsnis, maždaug 2005m. populiarinant pakabinamųjų diržų treniruotes yra amerikiečių - TRX. O kai amerikiečiai imasi kokios nors veiklos su jiems būdingu marketingu ir didele beveik 320 milijonų rinka, tai tampa matoma ir populiaru visame pasaulyje. Džiugina, kad milijonus žmonių pasiekė TRX treniruotės. Esamu laikmečiu praktiškai bando ir naudoja daug žmonių ir savo asmeninę patirtimi įrodo veiksmingumą ir naudą sveikatai. Kaina yra amerikietiška ir daugumai per brangu.

2012m. Lietuvoje TRX treniruotes pradeda populiarinti Impuls sporto klubuose ir tenka asmeniškai girdėti gerus atsiliepimus apie pasiekiamą naudą.

Mūsų kompanijos pakabinamųjų diržų treniruoklis Amber-X turi visas geriausias savybes: estetiškas dizainas, patogus naudoti ir aišku visiems prieinama kaina. Amber-X geras kokybės ir kainos santykis. Amber-X sukūrėjas ir įgyvendintojas kineziterapeutas Nerijus Braždžiūnas.

Daugeliui kila klausimas, kodėl Amber-X. Visų pirma tai brendas ir malonus girdėti. Antra, tai kad nežinomasis X yra žinomas nuo matematikos laikų ir visiems aktualu kiek X lygu:) Šiuo variantu tai lygu SVEIKATA ir gera bendra savijauta. Trečia, tai informacija apie Pabaltijo kraštą, kuris nuo seno garsėja gintaro gaminiais."

Straipsnį parengė Nerijus Braždžiūnas

 Amber-X tai:

  • estetiškas ir malonus akiai, skatina aktyvumą spalvų kombinacija;
  • pristatytas Vilniaus universiteto reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro darbuotojams;
  • patogus kelionėse, nes užima mažai vietos ir yra lengvas, kaip batų pora t.y 600gr;
  • pratimų metodikas gaunate pagal savo silpnas kūno vietas.

Amber-X modifikacijos:

  • Amber-X Junior (skirtas vaikams iki 12m.) Lengvesnis, plonesnis ir pritaikytas mūsų augančiai kartai;
  • Amber-X vidutinės klasės treniruoklis, skirtas visiems kurie mėgsta aiškumą ir paprastumą;
  • Amber-X VIP aukštos klasės ir kokybės treniruoklis, mėgstantiems išskirtinumą ir estetiką. Sportas tai energija, praktikai laikas tai prabanga.

"Linkiu pačių sveikiausių užsiėmimų, geresnės savijautos ir daug pilnavertiškesnio gyvenimo."

Su sveika pagarba,

Amber-X autorius Nerijus Braždžiūnas

Šioje kategorijoje nėra prekių.