Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100036 Library:100136 in /home/healthprog/domains/amberabc.com/public_html/system/database/mysqliz.php on line 6
AMBER NOSE

Populiariausios

AMBER NOSE

Nosies plovimas

Sinusitas yra nemaloni liga kai dėl sinusų ertmių uždegimo ir/ar suprastėjusio  nutekėjimo susikaupia gleivės. Suprastėjęs nutekėjimas gali būti dėl uždegimo ar alergijos. Sinusitas gali būti ūmus ir chroniškas. Ūmaus sinusito simptomai yra skausmas sinusų srityje, užgulta nosis, o lėtinio sinusito simptonai yra ne tokie pastebimi. Nepaisanat to lėtinis sinusitas gali būti ne vienos ligos priežastis, o ypač alergijų.

Gaila, kad skirtingai nei dantų valymas, nosies valymo procedūra daugumai žmonių kol kas neįprasta. Gleivių užkimšta nosis – neabejotinas daugelio palydovas. Ir čia turime omenyje ne tik apsunkintą kvėpavimą bei sutrikusią uoslę, bet ir sutrikusią energetinę organizmo pusiausvyrą, kuri sukelia didelius sveikatos negalavimus ir sumažėjusi apetitą bei seksualinį gyvenimą.

Pasak senovės kinų medikų, kvėpavimas per dešinę šnervę vadinamas „saulės“ arba teigiamu, tuomet organizme didėja teigiamas potencialas. Kvėpavimas per kairę šnervę yra „mėnulio“ arba neigiamas. Kad organizmas išlaikytų bioenergetinę pusiausvyrą, būtina laisvai kvėpuoti per nosį ir per abi šnerves.

Kaip palengvinti sinusitą?

Sinusitą galima palengvinti ar net išgydyti sinusinių ertmių plovimu su AMBER NOSE - ir tai lengvai padaryti galima namuose. Šią procedūrą naudoja miijonai sveiko gyvenimo šalininkų jau daugelį metų. Tereikia turėti mūsų siūloma AMBER NOSE  yra neduštantis ir patogus transportuoti indelis. Į jį įpilti kūno temperatūros vandens (apie 36-37C), nors ji gali būti ir žemesnė, - čia reiktų paeksperimentuoti ir pažiūrėti, kokia temperatūra labiausiai patinka jūsų organizmui. Asmeniškai rekomenduoju su kambario temperatūros vandeniu. Į tinkamos temperatūros vandenį reiktų įdėti truputį druskos, geriau jūros ar Himalajų (jeigu druskos kiekis per didelis, ji ima graužti gleivinę). Perspėjimas: nenaudokite joduotos druskos, o savo reikmėms naudokite tik sveikiausius ir geriausius produktus.

Reikia žinoti dar ir tai, kad per nosį įtraukiamos dulkės nusėda ant nosies kanalų gleivėto paviršiaus ir išmetamos atgal mažų plaukelių (kuokštelių), kurie nuolat juda. Nosies gleivinė turi antiseptinių savybių ir sunaikina didelius kiekius bakterijų. O kai nešvarumų ir dulkių įkvėpiame su oru labai daug, net nosine nepajėgiame išvalyti visų kvėpavimo takuose nusėdusių nešvarumų ir dulkių. Be to, žmonės dažniausiai miega ant dešiniojo ar kairiojo šono (reikėtų miegoti ant nugaros), todėl vienoje nosies landoje toksiškų atliekų susikaupia daugiau. Kvėpavimas per abi šnerves tampa nebetolygus, taigi sutrinka normalus kvėpavimo procesas: pakinta kraujo sudėtis ir jo cirkuliavimas, tad sutrinka miegas, nervų ir virškinimo sistemų veikla. Žmonės, kuriuos kamuoja chroniškos slogos, greičiau susensta, pablogėja regėjimas, kyla ūžesiai galvoje, ausyse.

Trumpai tariant, jeigu normaliai, fiziologiškai nekvėpuojama per abi šnerves, tai laikui bėgant nusilpsta visas organizmas. Todėl nosies ir kvėpavimo takų išvalymas turi tapti kiekvieno bet kurio amžiaus žmogaus kasdienė higienos procedūra.

Rodymas:   Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
AMBER NOSE
AMBER NOSE       Nedužtantis idealiai tinka kelionėms   &nb..
5.00€