Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100036 Library:100136 in /home/healthprog/domains/amberabc.com/public_html/system/database/mysqliz.php on line 6
NAUDOJIMAS

Populiariausios

NAUDOJIMAS

NAUDOJIMAS

Kaip naudoti Amber Mat?

AmberMat - VIP gintarinis aplikatorius

Pirmas 1-10 minučių Amber Mat tonizuoja ir aktyvina organizmą ir "pakelia energiją", po 15-20 minučių prasideda atpalaiduojamasis poveikis. Labiausiai paplitusi padėtis yra gulėti ant nugaros. Nervai, kurių galūnės yra nugaroje, yra išsišakoję visame kūne, o tai reiškia, kad veikdami nugarą, darote įtaką visam kūnui. Kilimėlį patariama naudoti tik ant tam tikrų kūno vietų (žiūrėti metodiką viršuje pastraipos).

Gali būti, kad pirmus kelis momentus jūs pajusite nepatogumą, sukeltą naujo pojūčio. Tai gerai. Tai reiškia, kad Amber Mat atlieka savo darbą. Būtent taip jis ir turi veikti! Diskomfortas pamažu išnyks per pirmas keturias minutes. Pradėsite jausti šilumą ir lengvą spaudimą. Pagrindinė taisyklė - gulėti ant kilimėlio kiek įmanoma lygiau paskirsčius svorį. Jūs galite pasirinkti gulėjimą tiesiai ant lotoso dygliukų arba pasitiesę drobinį audeklą.

 

Šioje kategorijoje nėra prekių.